Чемпіонат України з грепплінгу та панкратіону у Білій Церкві

|  13. 04. 2019

12 квітня в м.Біла Церква відбулося відкриття Чемпіонату України з  грепплінгу та панкратіону.

У змаганнях візьмуть участь спортсмени з 18 областей України -  близько 600 учасників  у складі  125 команд.   У поєдинках змагатимуться дівчата та юнаки 2001 -2003 років народження.

До складу команди з Київської  області увійшли  спортсмени із міст Васильків, Фастів, Біла Церква.  Наше місто представлятимуть вихованці ДЮСШ №1 та спортивного клубу «Будо».

Основним завданням змагань є ознайомлення із рівнем підготовки резервного складу,  оцінка спортивної майстерності молодих спортсменів та  формування збірної команди України для участі у Чемпіонаті Світу з грепплінгу, який відбудеться у жовтні у м.Баку (Азербайджан).

В урочистому відкритті змагань взяла учать заступник міського голови Катерина Литвиненко, яка від імені міського голови Геннадія Дикого побажала успіху найсильнішому.

У заході також взяла участь генеральний секретар Всеукраїнської федерації панкратіону  та Національно федерації з ремпплінгу Анастасія Тукмачова.

Змагання триватимуть до 14 квітня, переможці отримають призи та нагороди.