Сергієнко Тетяна Василівна

Сергієнко Тетяна Василівна народилася 28 вересня 1970 року в місті Біла  Церква Київської області (Україна).

З вересня 1993 року навчалась в Могилів-Подільському технологічному технікумі по спеціальності бухгалтерський облік і аудит. В березні 1996 року закінчила навчання та отримала диплом з присвоєною кваліфікацією бухгалтер.

З листопада 1993 року по лютий 1999 року працювала за трудовим договором, проходила військову службу за контрактом в в/ч 2193 Прикордонних військ України, місто Могилів-Подільський Вінницької області.

З  квітня  2001   року      по  січень  2019  року  працювала  бухгалтером     в товариствах та приватних підприємствах міста Біла Церква. Під час роботи на посадах проходила навчальні курси, семінари з питань бухгалтерського обліку, податкового обліку, кадрового обліку, ведення бухгалтерського обліку в програмі 1С бухгалтерія.

З 21 січня 2019 року і по сьогоднішній час працюю в управлінні капітального будівництва Білоцерківської міської ради начальником відділу фінансового обліку та звітності.