На часі – обговорення питань охорони громадського порядку

|  18. 04. 2019

17 квітня 2019 року відповідно до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 29 січня 2019 року № 46 «Про затвердження спільного річного календарного плану проведення громадських обговорень з питань охорони громадського порядку у місті Біла Церква на 2019 рік» в приміщенні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, що знаходиться за адресою: вул. Павличенко, 22, м. Біла Церква, відбулося проведення громадського обговорення з питань охорони громадського порядку з мешканцями мікрорайону Павличенко.

На порядку денному обговорень були розглянуті такі питання:

1. Звіт дільничного офіцеру поліції про стан правопорядку та злочинності на підконтрольній території.

2. Надання пропозицій та зауважень з питань забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, присутніми мешканцями.

Під час обговорення присутні мешканці мали змогу здійснити анонімне анкетування про стан правопорядку, злочинності на території мікрорайону та надати оцінку роботі дільничного офіцера поліції.

Відповідно до інформації, наданої дільничним офіцером поліції старшим лейтенантом поліції Кобельником П.П., територія обслуговування становить 60 000 осіб.

Станом на квітень 2019 року у районі вул. Павличенко Білоцерківського ВП ГУНП України в Київській області розкрито 15 злочинів серед яких зокрема:

- за ст. 309 Кримінального кодексу України – 7;

- за ч. 2 ст. 185 – 2;

- за ст. 185 – 5;

- за ст. 186 – 1.

Що стосується адміністративних правопорушень, дільничними офіцерами поліції складено 56 протоколів про адміністративне правопорушення з яких:

- за вчинення домашнього насильства – 20;

- виготовлення, зберігання самогону – 15;

- дрібне хуліганство – 8.

Дільничний офіцер поліції наголосив, про дію Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», а також про те, що з 2019 року за домашнє насильство в Україні передбачено кримінальну відповідальність.

Загалом криміногенна ситуація в 2019 році на території обслуговування не зросла, разом з тим почастішали випадки вчинення дрібних крадіжок в супермаркетах, магазинах.

Додатково інформуємо, що у відповідності до календарного плану проведення громадських обговорень, затвердженого вищевказаним рішенням, такі обговорення протягом 2019 року відбудуться на мікрорайонах: Шевченка (ЗОШ № 18) – 22 травня 2019 року, Леваневського (ЗОШ № 11) – 19 червня 2019 року, Центр (гімназія № 2) – 25 вересня 2019 року, 4-й Мікрорайон (ЗОШ № 21) – 20 листопада 2019 року.

У заході взяли участь: заступник міського голови Катерина Литвиненко, представники громадськості.