|  20. 05. 2019

…Війна мине.

Замовкнуть злі гармати,

Повернуться живими всі солдати.

Розквітне незалежна і єдина,

Як навесні калина – Україна!

17 травня 2019 року на базі Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки БНВО «Звитяга» з нагоди закінчення вивчення предмета «Захист Вітчизни» відбулося військово-спортивне свято. На урочистому відкритті заходу вишикувались учні 11 класів закладів освіти м. Білої Церкви.

На святі були присутні заступник міського голови Катерина Литвиненко, начальник управління освіти і науки Юрій Петрик, командир об’єднаного батальйону територіальної оборони Білоцерківщини підполковник Валерій Римарчук, заступник начальника аварійно-рятувального загону спеціального призначення  Київської області підполковник Андрій Мельник, старший офіцер відділу морально-психологічного забезпечення 72 ОМБР імені Чорних запорожців майор Олександр Газєєв, голова Товариства «Щит» м. Білої Церкви Сергій Шкарівський, а також військовослужбовці 72 ОМБР імені Чорних запорожців.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник міського голови Катерина Литвиненко та начальник управління  освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик.

Під час проведення свята учні й учителі Центру допризовної підготовки продемонстрували елементи фізичної, тактичної, вогневої підготовки, стройові прийоми зі зброєю, медичної підготовки. Присутні мали змогу побачити навчальний повітряний бій. Кульмінацією заходу було відпрацювання практичних дій підрозділів на полі бою. Учасники імітували замінування, обладнували блокпост. Учениці медико-санітарного відділення надавали домедичну допомогу «пораненим» та проводили евакуацію з поля бою. Фіналом реконструкції бою було захоплення ворожого блокпоста та підняття прапора України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять солдатів, які загинули в російсько-українській війні.

Свято відбулось. Набуті знання й практичні навички стануть у пригоді не тільки під час надзвичайних ситуацій, а й у повсякденному житті.