Засідання постійних комісій Білоцерківської міської ради

Засідання постійних комісій Білоцерківської міської ради відбудеться:

13 червня 2019 року о 09 год у приміщенні міської ради (вул. Я. Мудрого, 15, велика зала)

- Постійної комісії з питань  планування  соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

(Голова комісії – Поліщук Д.А.)

- Постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою

(Голова комісії – Вовкотруб В.Г.)

- Постійної комісії з питаньосвіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства

(Голова комісії – Гейло І.В.)

- Постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту

(Голова комісії – Наконечний С.П.)

- Постійноїкомісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження

(Голова комісії – КолосенкоМ.П.)

- Постійної комісіїз питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації

(Голова комісії – Мартинюк С.І.)

Порядок денний:

Про звільнення керуючого справами виконавчого комітету міської ради

2.

Про затвердження на посаді керуючого справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 11 грудня 2015 року №04-02-VІІ “Про утворення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу” (зі змінами)

3.

Про надання безповоротної фінансової допомоги комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» шляхом поповнення статутного капіталу

4.

Про внесення змін до міської програми розвитку та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» на 2019 рік, затвердженої рішенням міської ради від 29 листопада 2018 року №3038-60-VII (зі змінами)

5.

Про внесення змін до міської програми розвитку та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» на 2019 рік, затвердженої рішенням міської ради від 29 листопада 2018 року №3039-60-VII (зі змінами)

6.

Про внесення змін до міської програми розвитку та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №2» на 2019 рік, затвердженої рішенням міської ради від 29 листопада 2018 року №3041-60-VII (зі змінами)