«Мистецький вернісаж» Валерія Ружицького

|  14. 06. 2019

Червень – насичений культурними подіями місяць. Зокрема, і у міській виставковій залі. Днями, знову відбулася зміна експозиції. 12 червня урочисто відкрився «Мистецький вернісаж» Валерія Ружицького.

Художню творчість Валерія Андрійовича знають у місті й далеко за межами Київської області. Зокрема, його картини є у приватних колекціях Білорусі, Росії, Польщі, Німеччини, Сполучених Штатів Америки.

З 1992 року Валерій Ружицький є членом Народного клубу самодіяльних художників м. Білої Церкви. Постійний учасник діючих виставок у Будинку органної та камерної музики, виставкових залах міста та області.

Тож маєте час до 5 липня ц.р., щоб поринути у красу міських пейзажів. Виставковий зал бібліотеки №8 ( вул.Леваневського, 55) працює щодня, крім суботи з 10.00 до 18.00.