Виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради 25 липня 2018 року

25 липня 2018 року   відбулося виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради  під головуванням Сергія Постівого на базі державної установи «Білоцерківська виправна колонія № 35».

В засіданні спостережної комісії прийняли участь:

-         начальник державної установи «Білоцерківська виправна колонія № 35» -  Поночовний Є.В.

-         Заступник начальника державної установи «Білоцерківська виправна колонія  № 35»   із соціально-виховної та психологічної роботи – Пешехонов О.М.

На засіданні спостережної комісії Євгеній Поночовний      довів  до   членів спостережної комісії основні  питання   утримання  засуджених осіб, а саме їх:  комунально- побутове забезпечення,  порядок надання медичної допомоги засудженим та інше.

Підчас проведення  засіданні  спостережної комісії було піднято  одне із питань в напрямку затвердження в житті засуджених, їх права на свободу віросповідання,  виділення окремої молитовної кімнати в колонії. Після  дискусійного обговорення,    члени спостережної комісії, адміністрація колонії  дійшли спільної думки в даному питанню.

Члени спостережної комісії відвідали один із  локальних секторів колонії, відвідали лазню (в якій на даний час проходить капітальний ремонт). Члени спостережної комісії  детально  ознайомилися  із комунально-побутовим забезпеченням засуджених, відвідали   дисциплінарний ізолятор колонії, де  провели спілкування із засудженими особами. Спільно із працівниками колонії, було проведено огляд  місць  де  проводиться підготовка та випічка  хліба. Підчас огляду  була можливість  скоштувати   м’який та запашний  хліб. Члени спостережної комісії високо оцінили  працю робітників пекарні. Підчас огляду об’єктів державної установи «Білоцерківська виправна колонія №35»   проводились  індивідуальні  бесіди  із окремими  засудженими та були надані відповіді на їх запитання.

По завершенню проведення виїзного  засідання спостережної комісії,  члени комісії відвідали дільницю соціальної реабілітації  Білоцерківської колонії де ознайомилися  із утриманням  засуджених осіб  даної дільниці. Ряд об’єктів дільниці соціальної реабілітації потребують капітального ремонту. Голова спостережної комісії Сергій Постівий запропонував можливі шляхи вирішення  ряду піднятих питань   в ході проведення засідання.