19 липня 2019 року відбувся відкритий конкурс на розробку кращого ескізного проекту реконструкції площі ім. Т.Г.Шевченка

Дата :
2019-08-16

19 липня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради відбувся відкритий конкурс на розробку кращого ескізного проекту реконструкції площі ім. Т.Г.Шевченка з встановленням пам’ятника Т.Г.Шевченку  в м. Біла Церква Київської області.

На дату проведення конкурсу було представлено три роботи учасників.

За результатами відкритого голосування було прийнято рішення вручити дві заохочувальні премії на кращий ескізний проект реконструкції площі ім. Т.Г.Шевченка з встановленням пам’ятника Т.Г.Шевченку наступним архітекторам:  Бабичу Юрію Івановичу та Омеляненко Василю Миколайовичу.  Суми грошових премій  учасникам, за вирахуванням податків та зборів згідно чинного законодавства, будуть виплачені до 01.09.2019 року.

З роботами архітекторів можна ознайомитися у фойє управління містобудування та архітектури

В зв’язку з тим, що рішенням журі не було визначено переможця, прийнято рішення провести повторний конкурс на розробку кращого ескізного проекту реконструкції площі ім. Т.Г.Шевченка з встановленням пам’ятника Т.Г.Шевченку  в м. Біла Церква Київської області 01 листопада 2019 року. Конкурсні проекти приймаються до 16 години 31 жовтня 2019 року за адресою: м.Біла Церква бул. Олександрійський, 75, приміщення 134, тел. (04563) 5-55-10.