КП "БВАК" продовжує втілювати стратегічні плани зі створення в Білій Церкві вантажного аеропорту

|  11. 10. 2019

Наразі Авіакомплекс працює над затвердженням робочої документації з відкриття міжнародного пункту пропуску через кордон на аеродромі  на рівні державних відомств. Разом із цим триває процес пошуку та залучення інвесторів для реалізації проекту. Також розглядається розвиток аеропорту "Біла Церква" через державно-приватне партнерство, як один із механізмів залучення інвестицій.

Про це повідомив новопризначений в.о. директора Авіакомплексу Юрій  Агалієв під час зустрічі з зі стратегічним партнером КП "БВАК", генеральним директором групи логістичних компаній ZAMMLER Віктором Шевченком.

«Плани зі створення аеропорту в Білій Церкві, намічені попереднім керівництвом БВАК, залишаються актуальними. Цей проект є стратегічно важливим та перспективним не лише для Білої Церкви, а й для всієї країни.  Тому з моєї сторони він отримує всебічну підтримку в реалізації», - зазначив Юрій Агалієв.

За словами Віктора Шевченка, ТОВ "Заммлер-Україна" й надалі залишається стратегічним партнером КП "БВАК" у створенні міжнародного транспортно-логістичного хабу. "Для наших міжнародних партнерів важливо розуміти, що проект актуальний, підтримується владою, в т.ч. на рівні Мінінфраструктури, а також впроваджується згідно з домовленостями, досягнутих під час попередніх зустрічей", - зауважив генеральний директор ZAMMLER GROUP.

Нагадаємо, проект передбачає створення міжнародного вантажного аеропорту в місті Біла Церква із вантажним митним терміналом. Аеропорт планують створити на базі аеродрому "Біла Церква". Міжнародний аеропорт із вантажним митним терміналом дозволить: збільшити кількість літаків, які буде приймати "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс", оперативніше та економніше ремонтувати літаки, збільшити вантажооборот аеропорту на 35-40 т. в тиждень, в тому числі й завдяки вантажам, які доставлятиме ZAMMLER для своїх клієнтів.

Фотогалерея

Прес-служба КП "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс"