Повідомлення про призначення пленарного засідання позачергової вісімдесят першої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання

Відповідно до розпорядження від 15 жовтня 2019 року № 2-09-44 «Про скликання пленарного засідання позачергової вісімдесят першої сесії Білоцерківської міської ради VII скликання» призначити пленарне засідання позачергової вісімдесят решої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання 17 жовтня 2019 року о 10 год у великій залі міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) з проєктом порядку денного:

1.

Про порядок призначення та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, установ, організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква»

2.

Про створення Наглядових рад та затвердження «Положення про наглядову раду комунального підприємства Білоцерківської міської ради

Місце проведення:
великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2018-10-17 о 10 год