Стажування в структурних підрозділах міської ради: молодь зацікавлена

|  04. 12. 2019

Управлінням з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради підбито підсумки стажування (ознайомлення) осіб з числа лідерів молодіжних громадських організацій та студентського самоврядування вищих навчальних закладів міста.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13 листопада 2019 року №380-К «Про організацію роботи з ознайомлення осіб з числа лідерів молодіжних громадських організацій та студентського активу», з 18 до 30 листопада 2019 року у 8 управліннях, відділах та установах міської ради 28 молодих людей проходили стажування (ознайомлення) у вільний від навчання та роботи час.

Молоді люди мали змогу ознайомитись із нормативно-правовими актами з питань служби в органах місцевого самоврядування, діловодством, брали участь у практичній діяльності структурних підрозділів міської ради тощо.

03 грудня відбулося підбиття підсумків стажування, на якому студенти обмінялися враженнями від отриманого досвіду, висловили ряд побажань щодо проведення такого заходу, а саме:

-         проводити стажування щонайменше двічі на рік;

-         мати можливість проходити ознайомлення з усіма заявленими установами в межах одного терміну;

-         долучати до стажування більше відділів та управлінь міської ради.

19 стажистів, що зарекомендували себе з позитивної сторони, відповідально ставились до дорученої справи, проявляли зацікавленість та ініціативу отримали відповідні сертифікати управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради.

За інформацією від управління з питань молоді
та спорту Білоцерківської міської ради