Повідомлення про засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань  дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, оборонної роботи, запобігання корупції, сприяння  депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 16.12.2019 року о 14:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1.Звернення Національної поліції України,  щодо програми «Смарт Сіті» зокрема програмного забезпечення AXXON.

2. Звернення Національної поліції України,  щодо забезпечення порядку та безпеки  під час святкування Новорічних та Різдвяних свят.

3. Про розгляд питання щодо зупинення експлуатації  КП БМР «Білоцерківська лікарня №1».

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 вересня 2015 року № 1581-79-VІ «Про створення спеціалізованих служб цивільного захисту міста»

5. Звернення громадянки міста Білої Церкви Лабзюк О.І.

6. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Біла Церква на 2020 рік

Голова комісії                                                                             С. Наконечний

Місце проведення:
великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2019-12-16 о 14 год