Поважний ювілей – приємний привід для вітань

|  02. 01. 2020

02 січня жительці Білої Церкви Тетяні Іванівні Гриненко виповнилося 100 років.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого начальник управління соціального захисту населення міської ради Тетяна Велігорська та її заступник Юлія Терещук відвідали ювілярку, аби привітати її, а також членів родини, з таким поважним ювілеєм. Ювілярці було вручено вітальну адресу від міського голови, солодкий подарунок, матеріальну винагороду та квіти. Доповненням до подарунків стали слова вітань та найкращих побажань.

Крім того, відповідно до міської комплексної програми «Турбота» на 2017-2022рр., затвердженої рішенням міської ради №1114-35-VІІ, від 07.09.2017р., ювілярка отримуватиме щомісячну доплату до пенсії в розмірі 300 грн.

Тетяна Іванівна проживає в місті Біла Церква з 1982 р. Народилася в с. Ромашки Рокитнянського району Київської області, де закінчила 4 класи неповної середньої школи. У 1939-1940 роках навчалася в Ростовській школі хлібопекарської промисловості. Після закінчення школи працювала помічником майстра дрібно-штучних виробів.

Під час війни 1939-1945 років працювала спеціалістом та старшим лаборантом на маслозаводі, старшим лаборантом та завідувачкою лабораторії на сирзаводі.

У 1951 р. вийшла заміж.

У 1971 р. закінчила Вінницький технікум м’ясної та молочної промисловості за кваліфікацією технік-технолог. З 11 лютого 1977 р. звільнилася у зв’язку з виходом на пенсію.

Тож вітаємо ювілярку та зичимо міцного здоров’я, уваги і турботи рідних та довгих років життя!