Білоцерківський міський відкритий турнір з футзалу серед команд аматорів – уболівальників команди «Динамо» Київ

|  22. 01. 2020

18 січня в спортивній залі Білоцерківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 22 відбувся турнір з футзалу серед аматорів.

Співорганізатором турніру виступив Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Головний суддя турніру - суддя національної категорії Олександр Сербин.

Турнір зібрав 4 команди футболістів-аматорів: «Стена» (Київ), СМБ І (Київ), СМБ ІІ (Київ), «Оріон» (Біла Церква).

Змагання пройшли з жартами, в дружній та теплій атмосфері, адже гравців команд об’єднували любов до футболу і вірність «Динамо» Київ . Всі команди намагалися якнайкраще продемонструвати свої здібності та здобути перемогу в турнірі.

За підсумками турніру, беззаперечним переможцем, продемонструвавши гарну командну та індивідуальну гру, стала білоцерківська команда «Оріон». Друге місце виборола команда «Стена»  (Київ), трете місце посіла команда СМБ І (Київ).

Вітаємо білоцерківських спортсменів з переможним стартом у новому році, бажаємо наступних звитяг!

Інформація від Комунального закладу

Білоцерківської міської ради

«Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»