Щодо оздоровлення громадян пільгових категорій населення

Дата :
2020-02-20

У відповідності до державних та місцевих програм щодо оздоровлення громадян пільгових категорій населення, управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради організовує санаторно-курортне лікування:

- громадян з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- громадян з інвалідністю  внаслідок війни;

- громадян з інвалідністю загального захворювання;

- внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю;

- учасників бойових дій;

- ветеранів війни;

- членів сімей загиблих.

Для взяття на облік для забезпечення відповідним санаторно-курортним лікуванням необхідно подати:

- заяву, встановленого Міністерством соціальної політики зразка;

- довідку для одержання путівки (форма 070), видану закладом лікування за місцем реєстрації/проживання;

- копії паспорта, відповідного посвідчення;

- копію військового квитка (для учасників АТО/Революції Гідності/ООС);

- копію довідки МСЕК (для громадян з інвалідністю загального захворювання та з інвалідністю внаслідок війни).

Оригінали документів, що подаються в копіях необхідно мати з собою при поданні відповідної заяви.

Документи приймаються в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської міської ради з понеділка по четвер з 8.30 год. до 13.00 год. за адресою вул. Ярослава Мудрого 2, к. 303 – 304 (тел. 5-59-82).

Звертаємо увагу, що громадяни вищезазначених категорій, які є військовослужбовцями, забезпечуються відповідним санаторно-курортним лікуванням за місцем роботи.

Громадяни, які є ветеранами війни, ветеранами військової служби, ветеранами органів внутрішніх справ та отримують пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” забезпечуються відповідним санаторно-курортним лікуванням за рахунок коштів, передбачених відповідному Міністерству, пенсіонером/ветераном якого є громадянин, який претендує на санаторно-курортне лікування.

Білоцерківської міської ради