Увага !!! Онлайн навчання!!!

Дата :
2020-02-26

Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує про запровадження в Україні соціального проєкту «Ти можеш усе. Можливості безмежні!».

Метою соціального проєкту повного циклу «Ти можеш усе. Можливості безмежні!» є навчання ІТ-спеціальностям та працевлаштування осіб з інвалідністю.

Усі бажаючі особи з інвалідністю мають можливість безоплатно пройти навчання на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.

Соціальний проєкт буде реалізовуватись поетапно:

- з 05 лютого 2020 року – здійснюється реєстрація на курси;

- з 05 березня 2020 року – розпочнеться навчання (до 14 тижнів);

- з 08 червня 2020 року – будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ-компаніях України.

Для отримання більш детальної інформації радимо ознайомитись з проектом за посиланням: https://education.msp.gov.ua/

Також, можете ознайомитись з покроковою інструкцією та меморандумом, що розміщені нижче:

Інструкція

Меморандум