Cтворено Антикризовий центр допомоги Київщині

Дата :
2020-04-02

Київською обласною державною адміністрацією системно реалізується ряд заходів для запобігання поширенню на гериторії Київської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, в рамках яких спільно з представниками бізнесу було створено Антикризовий центр допомоги Київщині, що спрямований на об'єднання зусиль у боротьбі з подальшим поширенням коронавірусу.

Основні завдання центру:

-  об'єднання та координація зусиль благодійних фондів, підприємців й влади заради всебічної допомоги тим, хто зараз рятує здоров'я та життя нашого суспільства;

-  ефективне вирішення питань фінансування та залучення фінансових ресурсів для боротьби з поширенням захворювання COVID-19 на території Київської області;

зменшення негативних наслідків поширення захворювання COVID-19 на території Київської області.

Звернутися в Центр можна за телефоном 0 800 33 68 19.

Часи роботи: з 9.0() год. до 18.00 год., щодня, без вихідних.

Центр знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11 (Документ-сервіс «Готово!»).