Організаційний відділ міської ради

тел. 0(4463) 5-32-32

e-mail: org@bc-rada.gov.ua

Розпорядок роботи: 9.00 - 18.00 , п’ятниця 9.00 - 16.45, перерва 13.00 - 13.45

Графік прийому начальником відділу: щопонеділка з 10.00 до 17.00, щочетверга з 10.00 до 17.00

Коробенко Лариса Степанівна

начальник відділу

5-32-32

Лиценко Дарія Олександрівна

головний спеціаліст відділу

Басич Ірина Сергіївна

спеціаліст І категорії

Дубчак Ірина Миколаївна

спеціаліст І категорії

5-11-23

Організаційний відділ міської ради здійснює організаційне, інформаційне, аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності міської ради, її органів, депутатів, сприяє здійсненню міською радою взаємодії з виконавчим комітетом та його структурними підрозділами.

Інформація, порядок обов'язкового оприлюднення якої встановлений законом, Статутом чи рішеннями органів і посадових осіб місцевого самоврядування:

Закон України «Про доступ до публічної інформації» (ст. 15 ч. 2 нормативно – правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником підлягають обов’язковому оприлюдненню невідкладно, але не пізніше п’яти робочих днів з дня затвердження документа; ст. 15 ч. 3 проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття).

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» (ст. 46 ч. 10 рішення про скликання сесії ради доводиться до відома депутатів і населення не пізніш як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках – не пізніш як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачаються внести на розгляд ради).

Положення про постійні комісії Білоцерківської міської ради (п. 15 про час, місце проведення засідання та питання, що вносяться на обговорення, повинно бути розміщено відповідне повідомлення на веб-сайті ради, не пізніше ніж за добу до його початку).