Контакти

 

АПАРАТ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

09117, вул. Ярослава Мудрого,15 факс 39-21-59 E-mail: [email protected]

Дикий Геннадій Анатолійович

Міський голова

39-28-60

Савчук Василь Петрович

Секретар ради

39-28-68

Новогребельська Інна Володимирівна

Заступник міського голови

5-55-43

Кравець Анатолій Васильович

Заступник міського голови

39-27-55

Поляруш Олександр Олексійович 

Заступник міського голови

 

Возненко Катерина Сергіївна

Заступник міського голови

 

Олійник Анна Олександрівна

Керуючий справами виконавчого комітету

38-88-60

Антонюк Микола Анатолійович

Радник міського голови

39-27-27

 

 

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Організаційний відділ

Коробенко Лариса Степанівна Начальник відділу 5-32-32

Загальний відділ

Піскоцький Михайло Іванович Начальник відділу 39-21-59

Юридичне управління

Швець Сергій Сергійович Начальник управління 38-30-24

 Відділ звернень громадян

Дем`янчук Віктор Іванович   Начальник відділу 5-36-64

Бухгалтерія

Степанюк Галина Володимирівна Начальник відділу – головний бухгалтер 5-24-94

Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород

Загородня Галина Іванівна Начальник відділу 5-25-43

Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету

Степура Сергій Іванович Начальник відділу 39-14-53 

Відділ інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю

Турій Олег Володимирович Начальник відділу 39-28-71
5-59-83

Відділ оборонно-мобілізаційної роботи

Потапов Федір Федорович Начальник відділу 5-16-97

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Степура Богдан Сергійович Начальник відділу 5-30-69
5-88-11

Відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування

Беркут Марія Василівна  Начальник відділу 5-33-13
Настенко Микола Васильович Завідуючий сектором захисту прав споживачів 5-89-34

Відділ капітального будівництва

Денисова Людмила Болеславівна Начальник відділу 5-22-61

Управління регулювання земельних відносин

 Усенко Олег Петрович Начальник управління 5-59-23
5-56-91

Відділ культури і туризму

Ковальська Юлія Іванівна Начальник відділу 5-40-65
Стрихар Лідія Анатоліївна Заступник начальника 5-87-22

Управління з питань молоді та спорту

Паливода Інна Павлівна Начальник управління 6-25-36

Служба у справах дітей

Кисельова Валентина Миколаївна Начальник служби у справах дітей 5-22-42

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Злагода”

Яшан Наталія Петрівна Директор 39-90-55
  Заступник начальника 38-22-10

Архівний відділ  

Ніканорова Наталія Володимирівна Начальник відділу 5-32-68

Відділ трудового архіву

Левченко Тетяна Анатоліївна Начальник відділу 5-32-68

Відділ транспорту і зв’язку  

Шевченко Олена Сергіївна Начальник відділу 9-28-62

Управління економіки

Земецька Юлія Юріївна Начальник управління 5-40-03
Орел Юлія Миколаївна Заступник начальника управління 5-10-24

Відділ з питань охорони праці

  Начальник відділу 5-79-23
Грищенко Алла Миколаївна Завідуючий сектором праці та трудових відносин 34-94-65

Управління адміністративних послуг

Капінус Людмила Олександрівна Начальник відділу

5-79-23

Міське фінансове управління

Терещук Світлана Григорівна

Начальник управління

6-37-20, 6-10-12

Володіна Світлана Миколаївна

Заступник начальника - начальник бюджетного відділу

6-03-77

Управління комунальної власності та концесії

Гребенюк Руслан Іванович

Начальник управління

5-35-31

Чорна Юлія Сергіївна

Заступник начальника

5-35-31

Департамент житлово-комунального господарства

Савченко Олег Іванович

Начальник управління

5-10-47

Управління соціального захисту населення

Велігорська Тетяна Олександрівна

  Начальник управління

5-22-14

Дога Ірина Пантеліївна

Директор Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

6-40-78

Управління освіти і науки

Петрик Юрій Федорович

Начальник управління

5-30-51

Баранова Вікторія Анатоліївна

Заступник начальника управління

5-30-52

Управління охорони здоров’я

Кувіта Юрій Васильович

Начальник управління

38-89-04

Гадіяк Людмила Василівна

Заступник начальника

38-89-03

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення 

Франчук Петро Анатолійович

Начальник управління

39-42-72

Ушаков Олександр Арсентійович

Заступник начальника

5-10-27

Управління містобудування та архітектури 

Терещенков Олександр Сергійович

Начальник управління

5-84-84

 

Приймальня

5-10-24

 


ТЕРИТОРІАЛЬНІ ОРГАНИ ЦЕНТРАЛЬНИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Білоцерківське управління ГУ Державної податкової служби у Київській області

Зеленський Василь Васильович

Начальник

39-02-08


Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості

Геращенко Тамара Петрівна

Директор

5-00-79

Білоцерківські відділи обслуговування громадян (сервісні центри) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Будко Костянтин Володимирович

Начальник відділу №1, вул. Ярослава Мудрого, 2

5-30-04

Бурімська Оксана Павлівна

Начальник відділу №2, бул. Олександрійський, 106

34-69-62

Клименко Алла Володимирівна

Начальник відділу №3, вул Леваневського, 34

7-05-55

Міськрайонне управління у Білоцерківському районі та м. Біла Церква ГУ Держгеокадастру у Київській області

Ястреб Оксана Анатоліївна Начальник управління 6-47-78
Ракарчук Світлана Анатоліївна Заступник управління 096-391-73-72

Державне підприємство “Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ДП “Київоблстандартметрологія”

Кравченко Ірина Миколаївна Генеральний директор 34-71-73

Відділ митного оформлення №3 митного поста «Калинівка» Київської митниці ДФС

Волощук Олег Миколайович Начальник 34-68-96
34-67-97

Білоцерківський відділ поліції  ГУНП України в Київській області

Пелех Михайло Іванович Начальник 5-95-31
Ковбаса Олексій Сергійович Заступник начальника 5-45-89
  Заступник начальника 5-33-58

Білоцерківська місцева прокуратура Київської області

Козар Віталій Васильович Керівник прокуратури  5-31-50
Пашин Сергій Олександрович Перший заступник керівника прокуратури 39-39-11
Лужецький Сергій Андрійович Заступник керівника прокуратури 39-44-63

Військова Прокуратура Білоцерківського гарнізону

  Прокурор т.5-96-91

Білоцерківський міськрайонний суд

Бобкова Ніна Володимирівна Голова 34-87-96
Буцмак Юрій Євгенович Заступник голови 34-88-12
  Заступник голови 5-31-41

Білоцерківський об’єднаний міський військовий комісаріат

полковник
Богданевич Ігор Леонідович
Військовий комісар 5-13-40

Білоцерківський районий відділ ДСНС України в Київській області

Юрченко Віктор Леонідович Начальник 39-07-13
6-36-88

Білоцерківський міжрайонний відділ Головного управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській області 

Ковтунович Вадим Миколайович Начальник 39-26-22
39-40-10 черг.
Зіневич Василь Олександрович Заступник начальника 39-28-00
39-40-10 черг.

 Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області

Вовкотруб Володимир Григорович  Начальник управління 6-10-23

 КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

 Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради “Білоцерківтепломережа”

Вакуленко Михайло Іванович Директор т.6-31-55

Комунальна установа Білоцерківської міської ради “Інспекція з благоустрою м.Біла Церква”

Ілляшенко Віктор Михайлович Начальник інспекції т.39-24-78

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Муніципальна варта"
вул. А. Шептицького, 2, E-mail: [email protected]

Возненко Сергій Григорович Директор (096) 305 00 02

КП БМР "Спецкомбінат з надання ритуальних послуг"

Грисюк Сергій Іванович Начальник 39-13-38

КП БМР “Міськреклама”

Козачук Дмитро Володимирович Начальник 39-10-15

Автотранспортні підприємства, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування

1. КП БМР «Тролейбусне управління» Вахній Володимир Васильович 38-81-70
067-341-90-01
2. ТОВ «Білоцерківський автобусний парк» Старинко Андрій Стефанович 6-54-12
3. ТОВ «ТРАНССІТІ» Шутенко Сергій Олександрович 067-000-13-74
067-000-13-75
4. ПП «К-А-Н» Святюк Євген Миколайович 5-39-06
5. МПП «Діліжанс» Гамов Володимир Володимирович 5-24-42
6. ТОВ «ЕПІТРАНС» Денисенко В’ячеслав Костянтинович 067-734-36-40

Підприємства зв’язку

7. Київська міська філія ПАТ «Укртелеком» Іванець Андрій Васильович 044-289-44-44
гаряча лінія 0800506800
8. Центр поштового зв’язку №7 Київської міської дирекції
АТ «Укрпошта»
Цигрик Майя Анатоліївна
Заступник начальника з технічних питань
Стовбира Ірина Петрівна
38-24-85
 
38-24-95

Провайдери телекомунікаційних послуг та послуг телебачення через Інтернет у м. Біла Церква

9. Телерадіокомпанія «Рось телеком»
 
Телерадіокомпанія «Рось телеком 1»
Маловик Галина Іванівна
 
Кліщ Віктор Миколайович
 
Абон. відділ
39-25-45
 
39-25-45
 
31-10-10
 
10. Споживче товариство телекомпанія «ЛАРТА» Савчук Валерій Євгенович 6-91-96
098-661-86-83
095-717-27-76
11. ТОВ «ВОЛЯ-КАБЕЛЬ» Шевченко Оксана Юріївна тел. 34-56-32
34-44-55
050-366-02-71

12. Компанія «БКМ»

Білокол Роман Леонідович

(0456) 333-777

13. ПрАТ «БЕЛКОМ» Швець Андрій Володимирович 33-50-35
0800500708

Підприємства, установи, організації житлово-комунального господарства

Житлово-експлуатаційні контори

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №1

Ящук Олександр Іванович Начальник 38-35-38

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №6

Кошляк Юрій Миколайович Начальник 33-07-33,    
 33-07-34 (факс)

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №7

Балас Юрій Миколайович Начальник 37-10-34

Білоцерківський районний підрозділ ЗАТ “АЕС Київобленерго”

Грабовський Олександр Андрійович Начальник експлуатаційної дільниці 6-01-14
Олійник Марина Георгіївна Начальник комерційної дільниці 34-78-34

Білоцерківська філія по експлуатації газового господарства “ВАТ Київоблгаз”

  Начальник 39-21-44
39-24-30

ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА

Бойко Тетяна Юріївна Директор т.6-82-12

ПП “Юр’ївліфт”

Кучерук Тетяна Іванівна Начальник 33-37-35
Головатюк Олександр Степанович Головний інженер 33-31-14

ТОВ “ТОТУС-сервіс”

Донченко Сергій Віталійович Заступник директора 5-25-02
Ліфтова аварійна служба   33-33-63

Навчально-виховні заклади   >>>>>>>>>>>>>>>

 


КУЛЬТУРНО-ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ 

 

КП БМР Будинок урочистих подій  

Бурківська Тетяна Олексіївна

Директор

5-30-58

Дендрологічний парк “Олександрія” Національної академії наук України

Бойко Наталія Сергіївна 

Директор

34-05-47

КЗ  БМР Білоцерківська міська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона

Григоренко Раїса Павлівна

  Директор

5-14-34

КЗ КОР Білоцерківський краєзнавчий музей

Діденко Людмила Михайлівна

Директор

5-31-82

Петренко Вікторія Віталіївна

Заступник директора

5-84-13

КЗ  БМР Білоцерківський міський будинок органної та камерної музики

Клюєв Володимир Дмитрович

Директор

5-55-31

КП КОР Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського

Усков В’ячеслав Валентинович

В.о. директора

39-02-91

КП  БМР Кінотеатр імені Олександра Довженка

Бабко Леонід Олександрович

Директор

5-26-90

Школи естетичного виховання дітей

КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв №1

Крижешевська Леся Юріївна

Директор

39-05-98

Лисенко Рима Олексіївна

Заступник директора

39-05-88

КЗ БМР Білоцерківська музична школа  № 2  

Гонта Олег Прокопович

Директор

6-00-03

Корсей Ельвіра Ібрагимівна

Заступник директора

6-00-07

КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв №3

Кучерук Сергій Леонідович

Директор

38-43-11

Юрченко Лариса Володимирівна

Заступник директора

 

КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв № 4

Гладкова Наталія Володимирівна

Директор

5-45-91

Іваніцька Тамара Миколаївна

Заступник директора

5-45-91

КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв № 5

Томащук Віталій Сергійович

Директор

33-04-93

Скороход Ірина Вікторівна

Заступник директора

33-09-65

КЗ БМР Білоцерківська школа  мистецтв № 6 дитячих духових оркестрів

 Жуковський Станіслав Феліксович

Директор

 

Вилегжаніна Катерина Геннадіївна

Заступник директора

 

КП БМР Білоцерківський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка

Доміловський Андрій Вячеславович

Директор

39-02-88

 


ЗАКЛАДИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я МІСТА

 

КНП БМР "Білоцерківська лікарня №1"

Яценко Григорій Миколайович

Керівник установи - Головний лікар

5-19-53

Масло Анатолій Григорович

Заступник головного лікаря з медичної частини

5-19-52

 

реєстратура вузьких спеціалістів

5-12-79

КНП БМР "Білоцерківська лікарня №2"

Головенко Ніна Василівна

Керівник установи - Головний лікар

6-51-51

Ільченко Микола Григорович

Заступник головного лікаря з медичної частини

6-05-49

Скобіна Ірина Іванівна 

Заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи

6-53-14

КНП БМР "Білоцерківська лікарня №3"

Дідич Тетяна Володимирівна

Керівник установи - Головний лікар

 

 

Заступник головного лікаря з медичної частини

6-02-00

Бондара Оксана Василівна

Заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи

6-37-60

КНП БМР "Білоцерківська лікарня №4"

Надточій Іван Іванович

Головний лікар

5-12-00

КНП БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1»

Черненко Людмила Вікторівна

Головний лікар

6-03-12

Сільнова Ольга Олексіївна

Завідувач поліклінічним відділенням

6-02-13

КНП БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2»

Музиченко Галина Миколаївна

Керівник установи - Головний лікар

5-16-32

КНП БМР «Білоцерківський пологовий будинок»

Бондар Анатолій Андрійович

Керівник установи - Головний лікар

5-30-25

Солодовник Володимир Олександрович

Заступник головного лікаря з медичної частини

6-25-14

КНП БМР «Дитяча стоматологічна поліклініка»

Скульська Світлана Василівна

Головний лікар

34-75-64

Прокопович Надія Іванівна

Завідувач відділенням

34-66-77

КП БМР „Білоцерківська міська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка”

Поздняков Володимир Вікторович

Головний лікар

6-31-75

Шапошнікова Олена Юріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини

6-31-75

КНП БМР "Білоцерківське міське патологоанатомічне бюро"

Маменко Борис Миколайович

Керівник установи

6-94-93

КЗ БМР Міська госпрозрахункова поліклініка профоглядів

Чижов В’ячеслав Сергійович

Головний лікар

5-16-87

Шапошнікова Олена Юріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини

6-31-75

КЗ КОР "Київський обласний центр крові"

Вербіцький Петро Трохимович

Головний лікар

34-51-02

Демський Віталій Васильович

Заступник головного лікаря

34-50-01

КЗ КОР «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер»

Колеснік Ярослав Федорович

Головний лікар

5-90-91

Нагорний Микола Володимирович

Завідувач поліклінікою

5-91-24

Нетребенко Леонід Ростиславович

Завідувач відділенням стаціонару

5-73-25

КЗ КОР "Білоцерківський протитуберкульозний диспансер"

Лисенко Валентина Василівна

Головний лікар

5-11-45

Біленко Наталія Петрівна

Заступник головного лікаря по медичній частині

5-25-90

КЗ КОР "Київська обласна дитяча лікарня № 2"

Бігарі Наталія Володимирівна

Головний лікар

5-36-74

Байкалова Раїса Аврамівна

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

5-10-32

КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини"

Грибан Тетяна Павлівна

Головний лікар

34-55-68

Коваленко Катерина Костянтинівна

Заступник головного лікаря з медичної частини

34-55-68

КОР "Обласна стоматологічна поліклініка"

Літун Микола Євгенович

Головний лікар

5-45-82

Верпека Ольга Михайлівна

Заступник головного лікаря з медичної частини

5-55-64

Лікувально-фізкультурний диспансер

Пантелеймонова Світлана Петрівна

Головний лікар

5-34-33

Центральна районна лікарня

 

Головний лікар

33-94-25

33-91-30