«Музичні зустрічі в Палаці Браницьких»

|  08. 05. 2013

08 травня в м.Біла Церква відбувся заключний концерт та нагородження лауреатів ІІ фестивалю-конкурсу українсько-польського мистецтва «Музичні зустрічі в Палаці Браницьких».

Фестиваль – конкурс відбувався на базі міської школи мистецтв №1 (директор –Л.Крижешевська),  в ньому брали  участь більше 130 талановитих музикантів з ряду міст України  та польського міста Тарнов, яке є містом-побратимом Білої Церкви. Конкурсні виступи пройшли у двох номінаціях – «вокальне мистецтво» та «інструментальне мистецтво», в трьох вікових категоріях – 12-14 р, 15-17 р., 18 -21 р.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх привітав його заступник М.Антонюк, який відмітив важливе значення таких мистецьких проектів, що  об’єднують і взаємо збагачують українське  та польське народне, класичне та сучасне мистецтво.

Присутніх на заході також вітали начальник управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації І. Подолянець,  голова журі, професор, завідувач кафедри оперно-симфонічного диригування Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, народний артист України В.Здоренко,  представники  Білоцерківської міської громадської організації «Центр польської освіти і культури» та ін.

В ході заходу 40 лауреатів фестивалю-конкурсу були нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів та призами, а гран-прі здобув вокальний ансамбль «Любава» музичної школи №5 ім. Л. Ревуцького (м.Київ).

Всі учасники фестивалю-конкурсу також отримали подарунки від консульського відділу Посольства Республіки Польща.

В заході взяли участь начальник відділу культури та туризму міської ради П.Красножон, представники делегації м.Тарнов (Республіка Польща), міст України, що брали участь у фестивалі, громадськість міста.