Урочисті заходи з нагоди 80-річчя Білоцерківського учбово-виробничого підприємства УТОС

|  14. 06. 2013

14 червня в м.Біла Церква відбулися урочисті заходи з нагоди 80-річчя Білоцерківського учбово-виробничого підприємства УТОС (директор – А.Савчук).

Працівників підприємства з ювілеєм привітав міський голова В.Савчук, який відмітив, що за роки свого існування Білоцерківське учбово-виробниче підприємство УТОС не лише зберегло свій потенціал, а й з кожним роком нарощує його.

Акцентував увагу на тому, що діяльність такого підприємства в Білій Церкві забезпечує соціальний захист більше 1000 інвалідів по зору, сприяє створенню нових робочих місць, наповненню місцевого бюджету та ін. Відмітив, що Білоцерківське учбово-виробниче підприємство УТОС є лідером з виробництва висококонкурентної продукції, яка також успішно експортується на ринки країн СНД.

Міський голова побажав всім присутнім міцного здоров’я, добробуту, благополуччя  та вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови» директору підприємства - А.Савчуку, а ряду працівників -  грамоти виконавчого комітету міської ради та грошові винагороди.

В ході заходу працівники підприємства були нагороджені Подяками Кабінету Міністрів України та Міністерства соціальної політики України, подяками Київської обласної державної адміністрації, грамотою Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України  та ін.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, в.о. начальника управління соціального захисту населення міської ради Т.Велігорська, голова Київської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення В.Лебедєв, голова міської організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення А.Мар’янська,  представники міських ЗМІ.