Чемпіонат України з марафонського бігу та Х Білоцерківський марафон

|  07. 10. 2013

06 жовтня в м.Біла Церква відбувся чемпіонат України з марафонського бігу та Х Білоцерківський марафон.

Вітаючи учасників змагань, міський голова В.Савчук наголосив, що фізична культура і спорт відіграють важливу роль у здоров’ї, вихованні та повноцінному розвитку особистості. Міський голова відмітив високий рівень змагань, зазначив, що даний марафон є традиційним в Білій Церкві і в ньому беруть участь представники  ряду країн Європи і світу та побажав усім учасникам марафону великих спортивних досягнень.

В марафоні взяли участь понад 1000 учасників різних вікових категорій, переможці якого отримали кубки та цінні призи від Національного олімпійського комітету України та спонсорів змагань.

В заході взяли участь заступник директора департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України Л.Мирський, президент Федерації легкої атлетики України І.Гоцул, начальник управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації В.Стеценко, секретар міської ради О.Олійник, заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць та ін.