|  09. 10. 2013

08 жовтня в м.Біла Церква відбулися Всеукраїнські фінальні змагання «Діти – олімпійська надія України» з футболу серед дівчат.

Головна мета змагань – виявлення обдарованих спортсменів для навчання в спеціалізованих навчальних закладах спортивного профілю, які в майбутньому зможуть гідно представляти Україну  на міжнародних змаганнях.

В ході заходу команди були нагородженні кубками, медалями, дипломами, цінними подарунками.

В заході взяли участь Голова Президії Верховної Ради Української РСР з 1984 по 1990 рік, в минулому народний депутат України трьох скликань, голова Всеукраїнського благодійного фонду сприяння розвитку фізичній культурі, спорту і туризму В.Шевченко, начальник відділу навчально-спортивної роботи комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Б.Чернуха, начальник відділу організаційно-масової роботи та контролю Київського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту О.Цилюра, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик та ін.