Про перенесення робочих днів у 2014 році

2013-12-05

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02 грудня 2013 р.                                       м. Біла Церква                                                       № 179-К

Про перенесення
робочих днів у 2014 році

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року № 920-Р «Про перенесення робочих днів у 2014 році»,  розпорядження голови  Київської обласної державної адміністрації з цього питання від 29 листопада 2013 року №460 та  відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1.Перенести у 2014 році для працівників відділів, управлінь і служб Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету такі робочі дні :

з четверга 02 січня

– на суботу 11 січня ;

з п’ятниці 03 січня

– на суботу 25 січня ;

з понеділка 06 січня

– на суботу 08 лютого.

2. Керівникам відокремлених структурних підрозділів міської ради:

2.1. визначити режим роботи підпорядкованих  закладів, установ, організацій і підприємств відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада  2013 року № 920-Р;

2.2.організувати чергування відповідальних працівників безпосередньо в підрозділах міської ради та в службах, що забезпечують життєдіяльність міста у дні, визначені у пункті 1 цього розпорядження.

3. Інформацію про перенесення робочих днів у 2014 році оголосити в місцевих  засобах масової інформації та на офіційному ВЕБ-сайті Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступників міського голови і керуючого справами виконавчого комітету міської ради згідно із розподілом обов’язків.

Міський голова                                                                    В.П. Савчук