Урочистості з нагоди 22-ої річниці Збройних сил України

|  05. 12. 2013

05 грудня в Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди 22-ої річниці Збройних сил України.

З вітальним словом до військовослужбовців звернувся начальник Білоцерківського гарнізону, командир 72-ої окремої механізованої бригади полковник А.Грищенко, який зазначив, що особовий склад частин Білоцерківського гарнізону підвищує фахову майстерність, продовжує традиції попередніх поколінь,  зміцнюючи Збройні сили України.

Від імені міського голови В.Савчука військових із професійним святом привітав його заступник М.Антонюк, який відзначив їх самовіддану службу, сумлінне виконання службових обов’язків, висловив слова вдячності ветеранам 72-ї окремої механізованої бригади за створення військових традицій, які зберігають сучасні воїни, за виховання патріотизму серед підростаючого покоління міста.

Ряду військовослужбовців Білоцерківського гарнізону були вручені грамоти Міністерства оборони України, грамоти Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету і грошові винагороди та ін.

У заході взяли участь депутати міської ради С.Беркут, І.Коцел, Ю.Петрик, О.Ореховський, В.Маршалок, керуючий Білоцерківською єпархією Української православної церкви М.Кобулей, ветерани Великої Вітчизняної війни та Збройних сил України, представники громадськості, місцевих ЗМІ та ін.