Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Піонерська»

|  12. 12. 2013

11 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів зустріч з жителями мікрорайону «Піонерська».

На зустрічі міський голова В.Савчук ознайомив присутніх з підсумками роботи міської влади щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви в 2013 році, проаналізував ситуацію щодо наповнення бюджету в ц.р.,зокрема зупинився на питанні розвитку малого та середнього бізнесу,зазначив що внесок підприємництва в наповнення міського бюджету суттєво зріс. Акцентував увагу на ряді інвестиційних проектів,що впроваджуються в місті, відмітив необхідність розвитку інноваційних технологій на таких промислових підприємствах як - ЗАТ «Росава», ВАТ «Трібо»,КП «Білоцерківхлібопродукт» та ін.

Міський голова В.Савчук поінформував присутніх про заходи, які проводить міська влада по втіленню соціальних ініціатив та реалізації в регіоні завдань, доручень Президента України В.Ф.Януковича, які спрямовані на підвищення якості життя та добробуту населення.

Зазначив,що в 2013 році було проведено ремонт приміщень та оновлення матеріально-технічної бази в ряді закладів освіти, зупинився на роботі соціальних працівників щодо допомоги малозахищеним категоріям білоцерківців- ветеранами війни,воїнами-інтернаціоналістами та ін.

Ознайомив присутніх із основними положеннями проекту Програми соціально-економічного м.Біла Церква на 2014 рік, зокрема зупинився на питанні розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я та освіти, поінформував присутніх про основні завдання міської влади щодо забезпечення життєдіяльності мікрорайону «Піонерська».

В ході зустрічі міський голова В.Савчук дав відповіді на питання присутніх, що в основному стосувалися роботи транспорту, ремонту доріг та тротуарів, благоустрою прибудинкових територій, впорядкування режиму роботи об’єктів сфери торгівлі, освітлення вулиць, оплати комунальних послуг,можливості будівництва окружної дороги в м.Біла Церква та ін.

На заході були присутні секретар міської ради, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.