День ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС

|  16. 12. 2013

13 грудня в м.Біла Церква проведено ряд заходів з нагоди Дня ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС.

Зокрема, відбулася зустріч міського голови В.Савчука з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС.

Міський голова В.Савчук наголосив, що подвиг, який здійснили ліквідатори під час ліквідації наслідків аварії в 1986 році є вагомим для людства і про цей подвиг слід пам’ятати завжди. Акцентував увагу на тому, що сьогодні завданням влади є забезпечення необхідної соціальної підтримки даної категорії білоцерківців. Відмітив важливість співпраці міської влади та міських громадських організацій, які опікуються проблемами постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Міський голова висловив ліквідаторам слова вдячності за їх особистий  внесок  в ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  побажав  міцного здоров’я та довгих років життя.

В ході заходу для присутніх був організований концерт.

У заході взяли участь представники міських громадських організацій чорнобильського спрямування, громадськості міста та ЗМІ.

Цього ж дня міський голова Білої Церкви В.Савчук відвідав вдома ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які втративши здоров’я, перебувають в тяжкому фізичному стані.

Зокрема, міський голова висловив слова вдячності за проявлений героїзм учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, інваліду ІІ групи І.Рябченку, учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС В.Товстограю, учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, інваліду ІІ групи В.Горбенку, учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Г.Шевченку, які ризикуючи власним життям та здоров’ям, захистили нас від екологічного лиха і вручив їм подяки міської ради та її виконавчого комітету з наданням матеріальної винагороди і квіти.