Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Залізничне селище»

|  16. 12. 2013

13 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів зустріч з жителями мікрорайону «Залізничне селище».

На зустрічі міський голова В.Савчук ознайомив присутніх з підсумками роботи міської влади щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви в 2013 році, проаналізував соціально-економічну ситуацію в місті, зазначив, що такі зустрічі із жителями всіх мікрорайонів Білої Церкви є важливими для врахування думки білоцерківців щодо  формування перспективних планів розвитку міста на наступний рік, врахування  всіх пропозицій та зауважень  жителів. Відмітив позитивні зрушення у розвитку малого та середнього бізнесу, акцентував увагу на залученні інвестицій  та впровадженні інноваційних технологій.

Міський голова В.Савчук поінформував присутніх про заходи, які проводить міська влада по втіленню соціальних ініціатив та реалізації в регіоні завдань, доручень Президента України В.Ф.Януковича, які спрямовані на підвищення якості життя та добробуту населення.

Ознайомив присутніх із основними положеннями проекту Програми соціально-економічного м.Біла Церква на 2014 рік, зупинився на основних перспективах щодо розвитку галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, поінформував присутніх про основні завдання міської влади щодо забезпечення життєдіяльності мікрорайону «Залізничне селище».

В ході зустрічі міський голова В.Савчук дав відповіді на питання присутніх, що в основному стосувалися роботи транспорту, ремонту доріг та тротуарів, благоустрою прибудинкових територій, освітлення вулиць та ін.

На заході були присутні секретар міської ради, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.