Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Піщаний»

|  18. 12. 2013

17 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів  зустріч з жителями мікрорайону «Піщаний».

Під час зустрічі із жителями даного мікрорайону міський голова поінформував про підсумки соціально-економічного розвитку Білої Церкви за поточний рік, відмітив, що завдяки конструктивній співпраці влади всіх рівнів забезпечується життєдіяльність міста, вводяться в експлуатацію об’єкти соціально-культурного призначення, проводиться капітальний  ремонт житлового фонду, приміщень бюджетних організацій, забезпечується належне функціонування цих закладів, здійснюються заходи з благоустрою, виплачуються державні соціальні нарахування та ін. Міський голова проаналізував ситуацію щодо наповнення бюджету в ц.р., відмітив позитивні зрушення в розвитку малого та середнього бізнесу.

Наголосив, що цього року на масиві «Піщаний» було відкрито сучасний спортивний комплекс «Зміна», який відіграє важливу роль у розвитку різних видів спорту, популяризації здорового способу життя не тільки серед жителів даного мікрорайону, а й всієї Білої Церкви. Також протягом останніх років введено в експлуатацію Льодову арену, почали функціонувати міжрайонний центр гемодіалізу, ендокринологічний центр, які оснащені сучасним обладнанням та ін.

В ході зустрічі міський голова В.Савчук наголосив, що завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича в місті продовжується збалансований розвиток всіх сфер життєдіяльності, впроваджуються новітні технології. Поінформував про виконання в м.Біла Церква  завдань, доручень Президента України щодо захисту прав та інтересів дітей, вирішення їх проблем. Зупинився на діяльності в місті органу опіки та піклування, яка спрямована на профілактику соціального сирітства, впровадження сімейних форм влаштування дітей, надання якісних та ефективних соціальних послуг сім'ям з дітьми, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які опинились в складних життєвих обставинах, виплати їм  різних видів допомог та ін.

Міський голова також відзначив і ряд проблемних питань, над вирішенням яких працює міська влада та зупинився на основних напрямках діяльності на наступний рік, серед яких - забезпечення територіального розвитку, сталого функціонування промислового комплексу, створення сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності, надходження в Білу Церкву вітчизняних та іноземних інвестицій, підвищення якості надання медичних та освітніх послуг, недопущення зниження рівня соціально-економічних стандартів життя білоцерківців міста та ін. Наголосив, що в 2014р. заплановано завершити спорудження дошкільного навчального закладу на масиві «Таращанський», розпочати будівництво школи в мікрорайоні «Піщаний» та житлового будинку для працівників бюджетних установ на що вже затверджена проектно-кошторисна документація та ін . Також ведеться робота щодо  відкриття в наступному році сучасного кардіологічного відділу та ін.

В ході зустрічі міський голова В.Савчук дав відповіді на питання присутніх, що в основному стосувалися ремонту доріг та тротуарів, благоустрою прибудинкових територій, роботи житлово-експлуатаційної контори, яка обслуговує даний масив, знесення аварійних дерев, наявності безпритульних тварин на вулицях міста, освітлення вулиць, оплати комунальних послуг та ін.

На заході були присутні секретар міської ради, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.