Зустріч міського голови з жителями мікрорайону Леваневського

|  20. 12. 2013

19 грудня міський голова Білої Церкви провів зустріч із жителями мікрорайону Леваневського.

В ході зустрічі міський голова В.Савчук поінформував жителів мікрорайону про роботу, яку проводить міська влада по забезпеченню життєдіяльності Білої Церкви. Проаналізував ситуацію щодо наповнення бюджету, зазначив, що внесок підприємництва в наповнення міського бюджету суттєво зріс. Акцентував увагу на ряді інвестиційних проектів, що впроваджуються в місті, відмітив необхідність розвитку інноваційних технологій на бюджетоутворюючих підприємствах та ін.

Міський голова В.Савчук ознайомив присутніх із заходами, які проводить міська влада по втіленню соціальних ініціатив та реалізації в Білій Церкві завдань, доручень Президента України В.Ф.Януковича, які спрямовані на підвищення якості життя та добробуту населення.

Зупинився на основних перспективах щодо розвитку галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та ін.. Зокрема, наголосив, що в наступному році заплановано будівництво житлового будинку в даному мікрорайоні для працівників бюджетних установ, проведення реконструкції стадіону на масиві Леваневського, завершення будівництва дошкільного навчального закладу в мікрорайоні «Таращанський» та ін.

Міський голова також відзначив і ряд проблемних питань, над якими працює міська влада та дав відповіді на питання присутніх, що в основному стосувалися ремонту доріг та тротуарів, благоустрою прибудинкових територій,  житлових будинків, освітлення вулиць, оплати комунальних послуг  та ін.

На заході були присутні секретар міської ради, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.