Урочистості з нагоди Дня міліції

|  20. 12. 2013

20 грудня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня міліції.

За дорученням міського голови В.Савчука присутніх працівників міліції та ветеранів правоохоронних органів привітав його заступник М.Антонюк ,який зазначив, що   високопрофесійні працівники всіх підрозділів МВС здійснюють захист життя і здоров’я, прав і свобод білоцерківців, на високому рівні проводять заходи по боротьбі із злочинністю. Висловив слова вдячності ветеранам правоохоронних органів, наголосив на співпраці міської влади та керівництва міського відділу міліції.

З нагоди професійного свята - Дня міліції  ряд  працівників правоохоронних органів були нагороджені  грамотами міської ради та її виконавчого комітету.

В ході заходу начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області О.Грибенников вручив співробітникам та ветеранам правоохоронних органів грамоти Головного управління МВС України в Київській області, подяки Білоцерківського міського відділу Головного управління МВС України в Київській області та ін.

Працівників правоохоронних органів зі святом також привітали голова Білоцерківської райдержадміністрації А.Немна, керуючий Білоцерківської єпархії Української православної церкви протоієрей М.Кобулей та ін.

В заході взяли участь представники громадськості та журналісти міських ЗМІ.