Мітинг та покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченку з нагоди 200- річчя від дня народження Великого Кобзаря

|  11. 03. 2014

09 березня в Білій Церкві відбувся мітинг та покладання квітів до погруддя Т.Г.Шевченку з нагоди 200- річчя від дня народження Великого Кобзаря.

Міський голова В.Савчук привітав присутніх зазначивши, що в Білій Церкві розроблено та проводяться ряд заходів, спрямованих на вшанування Великого Кобзаря, популяризацію його творчості. Наголосив, що про Т.Г.Шевченка можна говорити як про поета, художника, громадського діяча, він є національною гордістю українського народу. Своїм талантом і творчістю поет навчає нас любити рідну землю, берегти мову, розвивати культуру.

Міський голова висловив слова вдячності працівникам бібліотечних установ міста, загальноосвітніх навчальних закладів, представникам творчої інтелігенції за їх внесок у популяризацію творчості Т.Г.Шевченка, патріотичне виховання молоді та розвиток національної свідомості.

Під час виступу міський голова В.Савчук наголосив на важливості збереження миру в державі, закликав білоцерківців проявляти толерантність та повагу у взаємовідносинах, зважено відноситись до вирішення будь-яких життєвих ситуацій.

В ході заходу також виступили письменник, лауреат ряду літературних премій, член Золотого фонду м.Біла Церква А.Гудима, голова міського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації«Молода Просвіта» К.Климчук, настоятель церкви Покрова Божої Матері Української православної церкви Київського патріархату М.Пауков, творчі колективи міста виконали пісні на слова відомого митця, а переможці міського конкурсу читців поезій Т.Шевченка декламували його твори.

У заході взяли участь депутати Київської обласної ради, члени виконавчого комітету міської ради І.Шилов, А.Даниленко, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Н.Клокар, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, учнівська та студентська молодь міста, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.