Прес-конференція міського голови В.Савчука

|  18. 03. 2014

17 березня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів прес-конференцію для представників міських засобів масової інформації, в ході якої поінформував про діяльність міської влади  щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви.

Зокрема, повідомив, що 16 березня ц.р. в місті представниками міських релігійних громад ряду конфесій було проведено молитовне віче, під час якого відбулися молитви за мир, єдність, цілісність та суверенітет України, висловив їм слова вдячності за проявлену ініціативу.

Міський голова зупинився на питанні проведення в місті заходів відповідно до Указу в.о.Президента України О.Турчинова про часткову мобілізацію, який затверджений Верховною Радою України. Відмітив, що міською владою в установленому порядку здійснюється відповідне організаційне забезпечення та фінансування проведення мобілізації.

Крім того, міський голова повідомив, що в Білій Церкві також проводиться набір осіб, які бажають служити в Національній гвардії.

В ході прес-конференції міський голова В.Савчук висловив слова вдячності ряду депутатів міської ради, приватних підприємців міста, які надали фінансову та матеріальну допомогу для виконання поставлених завдань Білоцерківським об’єднаним міським військовим комісаріатом та військовим частинам, які дислокуються в місті, а також  поінформував про заходи по підготовці захисних споруд Білої Церкви, які знаходяться  на балансі підприємств, установ і організацій різних форм власності та  ін.

Під час прес-конференції міський голова В.Савчук  дав відповіді на поставлені питання журналістів.