Нарада за участю керівників промислових підприємства, організацій та установ міста

|  18. 03. 2014

18 березня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів нараду за участю керівників ряду промислових підприємства,організацій та установ міста.

Міський голова поінформував про роботу міської влади  щодо організаційного забезпечення   мобілізаційних  заходів  відповідно до Указу в.о.Президента України О.Турчинова про часткову мобілізацію, який затверджений Верховною Радою України. Зокрема зупинився на питанні приведення до відповідної готовності основних оборонних споруд на промислових підприємствах міста та в ЖЕКах.

У заході взяли участь депутат Київської обласної ради, член виконавчого комітету міської ради І.Шилов, заступники міського голови, керівники ряду управлінь та відділів міської ради , представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.