Прес-конференція для міських ЗМІ

|  01. 04. 2014

31 березня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяв участь заступник міського голови М.Антонюк.

В ході прес-конференції заступник міського голови поінформував присутніх, що згідно із розпорядженням міського голови В.Савчука створено робочу групу із залученням фахівців ряду установ міста, яка здійснюватиме заходи щодо вирішення питань розселення громадян, які приїхали з АР Крим та м.Севастополь до м.Біла Церква, отримання ними всіх видів державної соціальної підтримки, організації навчання та виховання дітей та ін. Наголосив, що в Білій Церкві функціонують телефонні «гарячі лінії» за якими дані громадяни можуть отримати всю необхідну інформацію щодо організації відповідної  допомоги.

Під час прес-конференції заступник міського голови М.Антонюк також повідомив, що на численні звернення жителів міста щодо вшанування Героїв Майдану та Небесної Сотні комісія з питань зміни топоніміки міста опрацьовує різні пропозиції та пропонує білоцерківцям на обговорення ряд варіантів по перейменуванню вулиць, встановленню відповідних пам’ятних знаків та ін. Вибрати свій варіант білоцерківці зможуть за допомогою голосування через міські засоби масової інформації та офіційний веб-сайт міської ради.

Заступник міського голови дав відповіді на питання журналістів.