Володимир Шандра ознайомився з інфраструктурою Славутича

|  07. 04. 2014

Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра в рамках робочої поїздки у Славутич відвідав Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів міста Славутича, завод «Світлові технології» ТОВ «Компанія»Вітава», побував на блочно-модульній котельні з використання альтернативних та відновлювальних видів палива.

Центр соціальної реабілітації створений з метою допомоги дітям та молоді з психофізичними особливостями розвитку. Центр надає комплекс соціально-реабілітаційних, медичних, психолого-педагогічних послуг, спрямованих на розвиток творчої особистості дитини-інваліда, коригування порушень та вад психофізичного розвитку, формування основних соціально-побутових навичок, професійну орієнтацію.   Щороку проходять курс реабілітації близько 85 дітей.

«Такі центри роблять благородну справу, створюючи умови для подальшої  соціальної інтеграції дітей-інвалідів. Я вважаю, що дітям з психофізичними вадами необхідно допомагати,  адаптувати  до самостійного життя», - зазначив Володимир Шандра.

Також Володимир Шандра відвідав найбільше підприємство Славутича – компанію «Світлові Технології», що є провідним виробником світлотехнічного обладнання на території СНД. Голова КОДА ознайомився з досвідом реалізації інвестиційних проектів та подолання монопрофільності економіки міста.

Очільник Київщини оглянув нову блочну модульну-котельню з використанням альтернативних та відновлювальних видів палива ТОВ «Зелена енергія Т». Дане підприємство використовує місцеві альтернативні види палива: торф та суміжні продукти, деревну тріску і пеллети. В найближчі роки Компанія планує ввести в експлуатацію біля 150 котелень з використанням альтернативних видів палива в Київській та Чернігівській областях, переобладнати комунальні котельні, на такі, що працюватимуть на твердій біомасі.

Прес-служба Київської облдержадміністрації