Про закінчення опалювального періоду 2013 - 2014 років в місті Біла Церква

2014-04-02

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 01 квітня 2014 р.                                  м. Біла Церква                                                       № 115

Про закінчення опалювального
періоду 2013 - 2014 років в
місті Біла Церква

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 31 березня 2014 року № 68, відповідно до статті 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про теплопостачання», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630  та у зв’язку із підвищенням середньодобової температури повітря вище 8 градусів тепла протягом трьох діб,  виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Закінчити опалювальний період 2013-2014 років в місті Біла Церква  з  02 квітня 2014 року.

2. Продовжити опалення дошкільних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я згідно із узгодженими заявами керівників таких установ.

3. Керівникам комунальних підприємств, організацій, установ, структурних підрозділів Білоцерківської міської ради забезпечити оперативне вирішення питань щодо завершення опалювального періоду 2013-2014 років в місті Біла Церква.

4. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на  заступника  міського голови   згідно з  розподілом  обов’язків.

Міський голова                                                                                В.П. Савчук