Про встановлення тарифів на послуги з опалення та підігріву холодної води

Дата :
2014-04-04

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 01 квітня 2014 р.                                  м. Біла Церква                                                       № 116

Про встановлення тарифів на послуги
з опалення та підігріву холодної води

Розглянувши подання  комунального підприємства Білоцерківської міської ради  «Білоцерківтепломережа» № 472  від 31 березня 2014 р., на підставі постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 31 березня 2014р. № 192, з метою забезпечення функціонування підприємства, що надає житлово-комунальні послуги на умовах самофінансування, досягнення рівня економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, відповідно до ст.ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про теплопостачання», Закону України  «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки», ст. 3 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011р.  № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Указу Президента України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг» № 1073  від 23 листопада 2011 р., виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити з 01 квітня 2014 року тарифи на послуги з опалення та підігріву холодної води, які надаються комунальним підприємством Білоцерківської міської ради  «Білоцерківтепломережа» для споживачів:

1.1. бюджетних установ - додаток 1;

1.2. інших споживачів - додаток 2.

2. Визнати таким, що втратило чинність з 01 квітня 2014 року рішення виконавчого комітету  від 15 січня 2014 року № 1 «Про встановлення тарифів  на послуги  з опалення та підігріву холодної води».

3. Відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю Білоцерківської міської ради  надати для оприлюднення в засоби масової інформації дане рішення та розмістити на офіційному WEB-сайті міста.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови згідно з розподілом обов’язків.

Міський голова                                                                                В.П. Савчук