|  09. 04. 2014

08 квітня   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено заходи з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення  м. Біла Церква до роботи в осінньо-зимовий період  2014-2015  рр., план заходів з енергозбереження із забезпеченням зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв в м.Біла Церква на 2014р., взято до відома звіт начальника відділу з питань землекористування міської ради про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2014 р.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення направити подання окружній виборчій комісії щодо утворення спеціальної виборчої дільниці на тимчасовій основі, розглянули деякі питання щодо матеріально - технічного забезпечення виборчих дільниць.  Також було прийнято рішення про посилення соціального захисту громадян похилого віку та внесено зміни до складу робочої групи з питань надання матеріальної допомоги по програмі «Турбота».

На засіданні було затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт  адміністративного корпусу комунальної установи Білоцерківської  міської ради «Інспекція з благоустрою»,  внесено зміни до плану діяльності виконавчого комітету  Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014р., затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12.11.2013р. №373.

Під час засідання члени виконавчого комітету прийняли рішення про тарифи на платні послуги, які надаються Будинком урочистих подій, встановили режим роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та розглянули ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В заході взяли участь заступник прокурора м.Біла Церква О.Агудалічев, представники міських ЗМІ.