Нарада керівників підприємств, організацій та установ з питань забезпечення життєдіяльності Білої Церкви

|  09. 04. 2014

08 квітня в м. Біла Церква відбулася нарада керівників підприємств, організацій та установ різних форм власності з питань забезпечення життєдіяльності Білої Церкви. Вів нараду міський голова В.Савчук.

В ході наради міський голова наголосив, що незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в країні, яка спричинила економічні, фінансові та інші негаразди, всім жителям міста необхідно об’єднатись з метою  забезпечення життєдіяльності Білої Церкви,  дотримання  правопорядку та ін.. Висловив слова вдячності представникам приватних підприємств, які надають допомогу для здійснення заходів з благоустрою та прибирання міста.

Міський голова поінформував присутніх, що згідно рішення виконавчого комітету міської ради з 24 березня ц.р. розпочато двомісячник санітарної очистки, озеленення і благоустрою м.Біла Церква,  який триватиме по 22 травня поточного року. Наголосив, що  підприємствам необхідно провести відповідні роботи з благоустрою  закріплених територій та закликав всіх білоцерківців взяти активну участь у загальноміській толоці, яка відбудеться 12 квітня ц.р.

Інформацію щодо організації проведення двомісячника санітарної очистки, озеленення і благоустрою м.Біла Церква надав заступник міського голови В.Гнатюк.

Під час наради міський голова В.Савчук також ознайомив присутніх із запланованими  заходами до 28-ї річниці аварії на ЧАЕС, Великодня, відзначення Дня Перемоги та ін.  Акцентував увагу  на питанні підготовки та проведення позачергових  виборів Президента України, які відбудуться 25 травня ц.р., наголосив, що вони мають бути проведені у відповідності до вимог чинного законодавства України. Відмітив,  що виконавчим комітетом міської ради закріплені посадові особи за виборчими дільницями  для оперативного вирішення питань матеріально-технічного забезпечення.

В ході наради керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко поінформувала  керівників установ та організацій, в приміщеннях яких будуть розміщені виборчі дільниці, про механізм утворення окружних та дільничних виборчих комісій, режим, умови їх роботи. Наголосила на необхідності створення належних умов для роботи виборчих дільниць, які знаходяться в їхніх установах і організаціях відповідно норм Постанови Центральної виборчої комісії №31 від 04.03.2014р.  Акцентувала увагу, що в Білій Церкві проживає 161 тисяча виборців, які матимуть змогу проголосувати на 89 виборчих дільницях міста. Ті виборці, які за станом здоров’я не матимуть змогу відвідати дільниці самостійно, мають попередньо написати відповідні заяви для організації голосування на дому.

На нараді заступник міського голови М.Антонюк також поінформував присутніх, що згідно із розпорядженням міського голови В.Савчука створено робочу групу щодо надання допомоги громадянам, що прибули з АР Крим та м.Севастополь на тимчасове перебування. Фахівці ряду установ міста, які входять до складу робочої групи, надаватимуть роз’яснення та забезпечуватимуть належний рівень соціального захисту і підтримки таким громадянам. Наголосив, що в Білій Церкві функціонують телефонні «гарячі лінії», за якими дані громадяни можуть отримати всю необхідну інформацію щодо організації відповідної  допомоги та ознайомив із механізмом проведення їх реєстрації.

В нараді взяли участь начальники ряду управлінь та відділів міської ради, представники підприємств, установ і організацій різних форм власності, міських ЗМІ.