V міський фотоконкурс «Біла Церква очима молодих»

Дата :
2014-04-07

Відділ у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради оголошує  V міський фотоконкурс «Біла Церква очима молодих».

Конкурс має на меті  виховання у молоді міста Біла Церква активної громадянської позиції, любові до рідного міста, формування естетичного смаку, пошуку та розкриття творчих здібностей у жанрі фотомистецтва, його популяризації серед дітей та молоді і проводиться в два етапи: перший (прийом заявок, творчих довідок, робіт на конкурс) - до 20 травня, другий (визначення переможців) - до 10 червня поточного року.

У фотоконкурсі беруть участь фотографи-аматори віком до 35 років. Фотографи-професіонали можуть брати участь у фотовиставці «Біла Церква очима молодих», під час якої будуть демонструватися кращі роботи учасників.

До фотоконкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж, пейзаж та інші) за номінаціями:

- «Історичні пам’ятки Білої Церкви» (споруди або пам’ятки, які є візитними картками міста);

- «Біла Церква сучасна» (об’єкти, які змінили обличчя міста в останні роки);

- «Білоцерківці» (про себе, оточуючих, стосунки, кохання; сім`я, друзі, навчання, трудові будні, спорт, світ захоплень, відпочинок, посмішка тощо);

- «Природа» (пори року, природні явища, дива природи, об’єкти природи, цікаві миттєвості поведінки тварин тощо);

- «Брати наші менші» (із життя міських тварин – домашніх або безпритульних);

- «Незвичайно про звичайне» (нестандартне бачення подій навколо себе, явищ та цікавих моментів міського життя, інше).

На фотоконкурс приймаються фотографії розміром не  менше 297 х 210мм, 300 dpi, електронний знімок на CD (якщо знімок зроблено цифровою камерою) з підписом (назва роботи, номінація, прізвище, ім`я, по батькові автора, його вік, рік фотозйомки, які розміщуються на зворотній стороні роботи). Роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, не розглядаються. Кількість фоторобіт, поданих на фотоконкурс від однієї особи, не обмежена.

Для кваліфікаційного розгляду робіт та визначення переможців фотоконкурсу  створюється журі, до складу якого входять професійні художники, фотографи та організатори.

Роботи учасників розглядаються за встановленими номінаціями.

Журі визначає володаря Гран-при фотоконкурсу, 3 кращі роботи в кожній номінації або за своїм рішенням розподіляє місця в номінаціях іншим чином, але загальна кількість місць не може перевищувати 6-ти перших місць, 6-ти других місць, 6-ти третіх місць.

Журі має право визначати не всі призові місця, не присуджувати Гран-при, встановлювати спеціальні призи.

Переможці нагороджуються дипломами організаторів та цінними подарунками.

Відзначення переможців проходить під час міських заходів до Дня міста у вересні 2014 року.

Організатори мають право демонструвати роботи на різноманітних  виставках, друкувати в засобах  масової інформації, направляти на обласні та всеукраїнські конкурси і виставки. На всіх роботах  зазначається автор.

Для участі в конкурсі необхідно до 20 травня 2014 року подати заявку встановленого зразка, довідку про творчі досягнення (оформлюється у вільній формі), фотороботи в роздрукованому вигляді та на електронних носіях.

Роботи приймаються за адресою:  м. Біла Церква, вул. Східна,22. Комунальний заклад Білоцерківської міської ради Клуб за місцем проживання «Прометей». Контактні телефони: 7-26-18, 7-26-29.