Прес-конференція для представників міських ЗМІ

|  15. 04. 2014

14 квітня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяв участь директор комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Зміна»  В.Поздняков.

В ході прес-конференції  директор комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Зміна» поінформував присутніх про діяльність даної установи, зокрема, зупинився на функціонуванні спорткомплексу «Зміна», графіку роботи, правилах користування його майданчиками та ін. Відмітив, що займатися різними видами спорту мають можливість всі бажаючі білоцерківці. Зазначив, що особливою популярністю серед дітей та юнаків користується  футбол, який набув значного розвитку завдяки відкриттю повноцінного футбольного поля. Висловив сподівання, що спорткомплекс «Зміна» в майбутньому стане одним із центрів розвитку фізичної культури та здоров’я білоцерківців.

Директор комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Зміна»  В.Поздняков також ознайомив із заходами, які проводить Білоцерківська міська федерація футболу щодо забезпечення підготовки гравців, які представлятимуть м.Біла Церква  та Київську область на змаганнях різних рівнів. Повідомив про досягнення міських футбольних команд у чемпіонатах різних рівнів, окреслив плани на майбутнє та дав відповіді на питання журналістів.