Прес-конференція міського голови В.Савчука

|  16. 04. 2014

16 квітня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів прес-конференцію для представників міських засобів масової інформації, в ході якої поінформував про діяльність міської влади  щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Білої Церкви.

Зокрема, повідомив, що у зв’язку із складною суспільно-політичною ситуацією в державі ряд трудових колективів міста, приватних підприємств вийшли з ініціативою розпочати формування в Білій Церкві підрозділу з охорони громадського порядку. Завданням підрозділу буде забезпечення безпеки та спокою жителів міста, безперебійного функціонування об’єктів життєзабезпечення та ін. Даний підрозділ налічуватиме 3тис. білоцерківців.

Міський голова наголосив, що члени підрозділу будуть забезпечені необхідними засобами зв’язку, обладнанням, транспортними засобами з метою оперативного реагування на можливі випадки дестабілізації суспільно-політичної ситуації в  мікрорайонах міста.

Під час прес-конференції міський голова звернувся до білоцерківців з проханням зберігати спокій, бути виваженими, правильно та об’єктивно розуміти ситуацію, яка склалася в державі. Акцентував увагу на відповідальності громадян, згідно нового законодавства України, щодо поширення сепаратистських настроїв. Наголосив на важливості об’єднання всіх білоцерківців незалежно від політичних поглядів, віросповідання заради забезпечення політичної, економічної стабільності в м.Біла Церква.

В ході  прес-конференції міський голова В.Савчук  дав відповіді на поставлені питання журналістів.