Нарада щодо своєчасності виплати пенсій у святкові дні

|  18. 04. 2014

18 квітня в м.Біла Церква відбулася нарада щодо своєчасності виплати пенсій у святкові дні, яку провів заступник міського голови Г.Джегур.

В ході наради заступник міського голови акцентував увагу представників банківських установ, підрозділів УДППЗ «Укрпошта», які функціонують в Білій Церкві та здійснюють виплату пенсій на необхідності своєчасної виплати даних нарахувань у святкові дні. Наголосив, що люди повинні вчасно та в повному обсязі отримувати пенсії, бо саме ця категорія білоцерківців, яких в місті проживає близько 58 тисяч осіб, є найбільш незахищеною верствою населення. Зупинився на питанні належного функціонування банкоматів у святкові дні, наявності в них готівки та ін.

Під час наради присутні обговорили механізм проведення зарахувань пенсійних виплат на рахунки пенсіонерів та умови їх здійснення.

В нараді взяли участь начальник Пенсійного фонду України в м.Біла Церква В.Дебольська, начальник Білоцерківського Центру поштового зв’язку №1 Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта» А.Степура, заступники керівників філіалів банківських установ та ін.