Про проведення роботи щодо декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році

Дата :
2014-04-22

Шановні мешканці міста Біла Церква!

В Україні наближається до завершення кампанія з декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року. Як свідчать оперативні дані, жителі нашого міста підійшли до цього процесу відповідально та добросовісно. Це свідчить, насамперед, про сумлінне ставлення наших земляків до громадянських обов'язків та про прагнення зробити свій вклад у розвиток міста. Адже повна і вчасна сплата податків є запорукою виконання важливих соціальних програм і виплат.

У приміщенні Центру обслуговування платників податків Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції створені належні умови для полегшення процесу подання декларацій, забезпечено відкритий доступ громадян до інформації. Працівники фахово роз'яснюють норми податкового законодавства, надають консультативну допомогу під час заповнення декларацій. Для поліпшення рівня обслуговування платників другий рік поспіль працює сервіс Міндоходів «Декларування он-лайн», за допомогою якого можна заповнити та надати декларацію про майновий стан та доходи через Інтернет.

Тож, міська рада закликає тих мешканців міста Біла Церква, хто ще не встиг подати декларацію про доходи за минулий рік, не зволікати і до 30 квітня 2014 року виконати свій конституційний обов’язок з розумінням того, що сплачений податок - індивідуальний внесок кожного у загальний добробут.

Білоцерківська ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області інформує, що подати Декларацію про майновий стан і доходи громадяни повинні, якщо упродовж 2013 року отримували такі доходи:

доходи від провадження незалежної професійної діяльності;

доходи, отримані від двох і більше податкових агентів;

доходи, отримані від особи, яка не є податковим агентом;

доходи від операцій з продажу (обміну) нерухомого майна;

доходи від операцій з продажу (обміну) рухомого майна;

доходи, отримані від будь-яких переходів права власності на об’єкти рухомого майна;

доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції;

доходи у вигляді неустойки (штрафів, пені);

доходи попередніх періодів (самостійно виявлені помилки);

іноземні доходи;

оренда майна фізичної особи;

інвестиційний прибуток;

спадщина;

подарунки;

сума заборгованості, за якою минув строк позовної давності;

окремі види доходів, що не підлягають оподаткуванню при нарахуванні чи виплаті;

невикористані та неповернені кошти у вигляді цільової допомоги.

За довідками звертатися  в Центр обслуговування платників Білоцерківської ОДПІ (бульвар  50-річчя Перемоги, 12) або за телефоном 39-11-71.