Презентація книги «Кобзар білоцерківський»

|  16. 05. 2014

15 травня в м.Біла Церква відбулася презентація книги «Кобзар білоцерківський», яка присвячена 200-річчю від дня народження Т.Шевченка.

Книга включає в себе  вірші  поета, які найбільш популярні, твори  білоцерківських поетів, присвячені Великому Кобзарю та дослідження краєзнавців, пов’язані з його перебуванням у місті. Упорядником та редактором книги є письменник, голова Білоцерківського міськрайонного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім..Т.Г. Шевченка В.Іванців.

В ході заходу присутні були ознайомлені з історією створення книги, мали змогу прослухати твори Т.Шевченка, уривки із статтей, які увійшли до «Кобзаря білоцерківського», пісні на вірші поета.

В заході взяли участь начальник відділу культури та туризму міської ради П.Красножон, начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик, представники творчої інтелігенції, педагогічні працівники, учні загальноосвітніх та професійно-технічних закладів міста, творчі колективи та журналісти місцевих ЗМІ.