Пленарне засідання п’ятдесят дев’ятої сесії Білоцерківської міської ради

|  19. 05. 2014

19 травня відбулось пленарне засідання п’ятдесят дев’ятої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутати міської ради  розглянули рішення про факт материнської смерті в пологовому будинку 11 травня 2014р., яким взяли до відома інформацію начальника управління охорони здоров’я міської ради щодо службового розслідування даного факту,  рекомендували міському голові відсторонити на період службового розслідування від виконання посадових обов’язків начальника управління охорони здоров’я міської ради А.Рогова, головного лікаря міського пологового будинку А.Бондаря. Виконуючого обов’язки головного лікаря міського пологового будинку зобов’язали вжити заходів щодо відсторонення від виконання посадових обов’язків медичних працівників, які прямо чи опосередковано надавали медичну допомогу 11.05.2014р.

Даним рішенням депутати міської ради також створили тимчасову контрольну комісію міської ради щодо вивчення матеріалів службового розслідування  обставин материнської смерті, яка за результатами проведеної роботи надасть відповідний звіт та ін.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради  – С.Беркут, В.Борзак, К.Бугайчук, Г.Дикий, Л.Дригало, О.Дудник, А.Король, В.Малюк, Л.Маринкевич,   В.Маршалок, С.Масюк, Г.Музиченко, О.Ореховський, Д.Поліщук, Т.Сербин, В.Хмельницький, В.Ямковий, член комісії департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації - доктор медичних наук, професор, завідувач кафедрою акушерства  та гінекології №1 Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Шупика О.Голяновський, голова міськкому профспілки медичних працівників Т.Кошевич, представники родини загиблої та ін.

В роботі сесії взяли участь депутат Київської обласної ради І.Шилов,  заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради,  в.о.начальника Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області С.Рудюк,  заступник начальника Білоцерківського міжрайонного відділу Управління СБУ в м. Києві і Київській області В.Зіневич, заступник директора департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації О.Глушаниця,  головний спеціаліст, головний акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації А.Шутка, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, представники міських громадських організацій та ЗМІ.