Дорогі земляки!

|  27. 06. 2014

Щиро вітаю вас з Днем Конституції України! Вікові прагнення Українського народу до державотворення, розбудови незалежної держави увінчалися 28 червня 1996 року, коли Верховна Рада ухвалила Основний Закон, що гарантує та захищає основоположні права громадянина, територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. І цьогоріч це свято наскрізь пронизане відчуттям змін та випробовувань.

Сьогодні Україна стоїть на порозі давно назрілих реформ децентралізації, входу нашої держави у європейське співтовариство. Одночасно, в країні відбуваються і трагічні події на Сході, антитерористична операція. Історично склалося, що на переломному етапі для країни доля посилає випробовування ціною в людські життя.

Вважаю знаковою подією, що святкування Дня Конституції припадає на час підписання другою частини Угоди з Асоціацією. Так, на цьому робота над євроінтеграцією не завершиться й Україні потрібно вже зараз імплементувати угоду в законодавство та в життя українців. Днями Президент України Петро Порошенко ініціював до Верховної Ради свої пропозиції щодо змін до Основного Закону.

Станіслав Ежи Лец сказав, що Конституція держави повинна бути такою, щоб не порушувати Конституцію громадянина. І я глибоко переконаний, що в розрізі сучасних подій зміни до Конституції стануть втіленням неухильного прагнення Українського народу до розвитку демократичних засад, всебічного захисту прав та свобод громадянина, інтеграції до європейського співтовариства, а також  децентралізації влади, тобто надання широких повноважень місцевим громадам. Вірю, що конституційний процес сприятиме підвищенню якості життя громадян, злагоді та порозумінню в суспільстві.

Від щирого серця зичу  вам, шановні мешканці Київщини,  міцного здоров’я, бадьорості духу та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє нашого краю. Будьмо єдині у процесі побудови демократичного громадянського суспільства, розбудовуючи нову європейську державу.

І нехай важкі випробовування, які сьогодні лягли на нашу долю, закінчаться. Миру нам та спокою!

З повагою
голова Київської обласної державної адміністрації                                                 Володимир ШАНДРА