Заходи з нагоди Дня Конституції України

|  01. 07. 2014

28 червня в м.Біла Церква проведено ряд заходів з нагоди Дня Конституції України.

Зокрема, відбулася святкова програма за участю творчих колективів міста «Я – українець. Є у мене право на рідну мову та свою державу».

Цього ж дня, з ініціативи міського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта» (голова – К.Климчук), відбувся Білоцерківський міський марш вишиванок, в  ході якого були проведені конкурси, вікторини, виступи учасників.

В рамках відзначення Дня Конституції України в бібліотеках міста організовані книжкові виставки:  “Конституція України: для влади і для громадян”, “Цінності, яким немає ціни”, “Конституція – наш крок до майбутнього”, “Ми – громадяни України”, “З Україною в серці!”, “Конституція – гарантія права і свободи”, “Конституція України у моєму житті”, “До Конституції – з повагою, до влади – з надією”; правові бесіди та вікторини:  “Виховання правової культури – шлях до побудови держави”, “Правова відгадайка”, “Конституція України: новий відлік часу”, “Кожен має право...”, “Символ моєї держави” та ін..

В заходах взяли участь представники громадськості міста, учнівська та студентська молодь, журналісти місцевих ЗМІ.