|  02. 07. 2014

01 липня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання міський голова поінформував про заходи міської влади щодо забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни необхідними засобами захисту, матеріально-технічним оснащенням, продуктами харчування та ін..

Так, міський голова В.Савчук відмітив, що білоцерківці беруть участь у бойових діях у складі 72-ї окремої механізованої бригади, зенітно-ракетного полку, підрозділів Національної гвардії, спецбатальйонів МВС України. Наголосив, що він систематично спілкується із командиром 72-ї окремої механізованої бригади та членами сімей бійців інших підрозділів, в ході чого обговорюються проблемні питання. Акцентував увагу, що для їх вирішення в Білій Церкві створено ініціативну групу.

Всі питання щодо необхідного забезпечення військовослужбовців знаходяться на особливому контролі в міського голови. В місті проводиться систематична робота щодо залучення коштів та матеріальної допомоги, які постійно передаються в зону бойових дій. Міський голова відмітив ряд підприємств різних форм власності Білої Церкви, які надали допомогу на суму більш як 2 млн.грн. Також в місті працюють волонтери, які залучають кошти у представників малого бізнесу та небайдужих білоцерківців. З міського бюджету було виділено 200 тис.грн. на придбання бронежилетів білоцерківцям, які були мобілізовані.

Міський голова В.Савчук наголосив про співпрацю із народним депутатом України В.Чудновським, який на загальнодержавному рівні сприятиме вирішенню питання забезпечення військовослужбовців необхідними засобами.

Під час засідання присутні представники сімей військовослужбовців також наголосили на ряді проблемних питань, які на даний час необхідно вирішити.

В ході засідання члени виконавчого комітету обговорили можливі шляхи надання допомоги та прийняли рішення про забезпечення військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції.

Даним рішенням виконавчий комітет міської ради вирішив звернутися до Президента України, керівництва Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, народних депутатів України щодо оперативного вирішення питання повернення із полону військовослужбовців України;  забезпечення військовослужбовців засобами захисту (бронежилетами відповідного класу захисту, касками), медикаментами. Вирішення питання харчування військовослужбовців, особливо в місцях, де вони знаходяться у відриві від основних підрозділів та/або виконують окремі завдання та визначити термін проходження військовослужбовцями служби в зоні антитерористичної операції та порядку ротації особового складу частин Збройних Сил України та спеціальних підрозділів Міністерства внутрішніх справ України та ін.

На засіданні були присутні військовий комісар Білоцерківського об’єднаного міського військового комісаріату П.Франчук, представники 72-ї окремої механізованої бригади, члени сімей військовослужбовців, які виконують завдання у зоні проведення антитерористичної операції, журналісти міських ЗМІ та ін.